Luni, 9 Noiembrie 2020, a adus repartizarea locuințelor sociale construite pe fostul amplasament al pieței de animale din cartierul Sânnicolau.
Cele 64 de locuințe (40 apartamente cu o cameră şi 24 apartamente cu 2 camere) dispuse în 2 blocuri, sunt prevăzute cu baie proprie şi bucătărie/chicinetă. Blocurile sunt racordate la toate utilităţile necesare, inclusiv gaz metan, fiind dotate cu centrale termice proprii la parter.
![](https://lastradatv.ro/wp-content/uploads/2020/11/Repartizare-locuinte-1024x768.jpeg)