![](https://lastradatv.ro/wp-content/uploads/2020/11/126210951_1475189126020183_7145883750679552034_o.jpg)
Emisiunea ” Repriza de Sport” a avut, luni seara, patru câștigătoriLa întrebarea ” concurs” din timpul emisiunii în direct, de ieri, ”Repriza de sport”, din studioul ” LaStradaTv”, emisiune difuzată în fiecare luni de la ora 21 , au fost distribuite 4 premii .” Care a fost ultimul fotbalist arădean convocat la Naționala României, legitimat în acel moment la UTA?”Răspunsul exact , ” Adrian Ungur”, l-au dat în ordine cronologică: Marius Burza, Sebastian Suman din Felnac, Adrian Brădean și Romeo Zamfir. din AradPremiile au constat într-un fotoliu de terasă în culorile roșu-alb, oferit de ”Dey Security” un calendar 2021, oferit de tipografia Gutenberg și două măști personalizate cu ” UTA”.
![](https://lastradatv.ro/wp-content/uploads/2020/11/126031732_1475188659353563_1951674412557557100_o-762x1024.jpg)
![](https://lastradatv.ro/wp-content/uploads/2020/11/126065641_1475188942686868_842237678270647984_o-762x1024.jpg)
Astăzi, ele au fost împărțite personal, singurul Marius Burza împuternicindu-și socru, pe Gheorghe Ghica, să ridice marele premiu, Marius fiind stabilit cu familia în Germania. Ceea ce nu-l împiedică să fie un mare fan UTA.Felicitări și vă așteptăm și la emisiunea viitoare de luni, 23 noiembrie, ora 21, pe ” LaStradaTv !