![](https://lastradatv.ro/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1627900768632-764x1024.jpg)
Organizatorii Bulci Fest anunță o noutate de ultim moment în ceea ce privește lineup-ul festivalului.Astfel, pe scena de la Bulci Fest va urca, alături de artiștii anunțați deja, și Mircea Baniciu & Band (Teo Boar & Vladi Cnejevici).Recitalul celor trei trei va încheia prima seară de festival, vineri, 6 august 2021.
(www.lastradatv.ro vă oferă comunicatul transmis de organizatorii BULCI FEST. www.lastradatv.ro nu îşi asumă în niciun fel răspunderea pentru conţinutul comunicatelor, oferind numai suportul tehnic pentru publicarea acestora.)